Zawodowiec

Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 63

PostWysłany: Nie 22:22, 04 Cze 2006    Temat postu:

No wiec 3 czerwca punktualnie o godzinie 12 odbyl sie kolejny mecz Mamutów. tym razem naszym przeciwnikiem byla 2 druzyna w tabeli- freestyle team. Jak to zwykle w naszej druzynie bywa mielismy problem ze skompletowaniem skladu i wiecej bylo nieobecnych niz obecnych. W koncu cudem zebralismy 7 osob i rozpaczal sie gra sie rozpoczela.
Mecz niestety nie byl wyrownany. Od samego poczatku bronilismy sie rozpaczliwymi wykopami piłki jak najdalej od własnej bramki. Wszystko wskazywalo na nasza sromotna porazke. Jednak po uplywie kilku minut zaczelismy sie niesmialo odgryzac. Najpierw po szybkim kontraataku i zagapieniu sie obrony przeciwnika sytuacje sam na sam zmarnowal Paweł a chwile pozniej bliski uzyskania najpieknieszej bramki w tym sezonie byl Radek jednak przeciwnika uratowal slupek. Po tej akcji zaczeliśmy coraz smielej atakowac. Efekt przyszedl bardzo niespodziewanie. Rzut wolny zza lini pola karnego wykonywał wojtek(?). Strzelił mocno nad murem a bramkarz jedyne co mogł zrobić to wybic ją przed siebie gdzie dopadł do niej Paweł i strzałem w długi róg pokonał bramkarza. 1:0 dla Mamutów. Radości nie było końca. Freestyle wyraźnie sie zdenerwował i zaczął coraz mocniej przyciskać jednak uskrzydlona druzyna Mamutów broniła sie dzielnie i na przerwe bardzo nieoczekiwanie zeszlismy z jednobramkowa przewaga. Zaznaczyć należy ze jest to chyba 5 rzedu mecz gdzie wygrywamy pierwszą połowę... a jak mecze sie koncza sami dobrze wiecie:) Na druga wyszlismy bardzo zmotywowani do obrony korzystnego wyniku.
2 polowa zaczeła sie identycznie jak pierwsza. Przeciwnik naciska a my jedyne co mozemy zrobic to wybić piłke. W koncy stalo sie to co bylo nieuniknione. Skladna akcji Freestyle zakonczyla sie silnym strzalem zza pola karnego z ktorym nasz bramkarz nie mial szans. 1:1. Przeciwnik wyraźnie uskrzydlony upragniona bramka atakował coraz smielej i ku naszej rozpaczy takze coraz skladniej. My broniliśmy sie dalej wyprowadzając kontrataki jednak bardziej skupiając sie na obronie. Lecz w krotce potem los ponownie sie do nas usmiechnal. przechwyt wojtka w srodku boiska, odegranie na prawo do Pawła ktory po minieciu 2 obroncow odegral w pole karne do Wojtka K a ten ku naszej ogromnej radosci umieszcza piłkę w siatce przeciwnika. 2:1 dla mamutow. Sensacja wisiała w powietrzu. Przeciwik sie gubil a czas uciekał. Już oczyma wyobraźni wszyscy to czulismy. Wygramy wygramy. gdy sedzia oglosil ze do konca meczu pozostaly 3 minuty kazdy w myslach odliczal. 3 minuty. 2 minuty. 1 minuta! koniec - zdawalismy sie krzyczeć! PAnie sędzio koncz Pan. Freestyle atakowal rozpaczliwie. Każda akcja mogła być ostatnia, jednak przeciwnik nie poddawal sie. Podobnie sedzia ktory z nie wiadomych przyczyn nie konczyl meczu. 4 minuty po regulaminowym czasie gry niestety tracimy prowadzenie, a sedzia chwile po wznowieniu konczy spotkanie.
Mecz zakonczyl sie remisem. Osobiscie jestem bardzo zodowalony z tego wyniku. Moglismy wygrac ale remis i tak powiniem podnieść morale w naszej drużynie.

Co nie udalo sie z Freestyle Team uda sie zapewne za tydzien z Akszonem:)

Radek
Zawodowiec

Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 96

PostWysłany: Pon 15:31, 05 Cze 2006    Temat postu:

Kurwa Pawel zajebisty komentarz!!! Trzeba go wstawic na strone!!! Chyba juz wiemy kto bedzie komentowal mecze!! Razz

Wojtek
Zawodowiec

Posty: 29

PostWysłany: Pon 21:04, 05 Cze 2006    Temat postu:

No musze przyznać, że komentarz pierwsza klasa...naprawde...jestem pełen podziwu ;]

Rafał
Zawodowiec

Posty: 79

Skąd: z Mamutkowa

PostWysłany: Wto 11:50, 06 Cze 2006    Temat postu:

A pisał ze niepotrafi - pisac ;)Gratki za mecz i za wszystko !

PostWysłany: Śro 17:28, 07 Cze 2006    Temat postu:

Niech ktos umiesci ten komentarz na stronce!!! Pisac mi tu szybko kto bedzie na meczu z akszonem a kogo nie i dlaczego??!!!

PostWysłany: Śro 22:33, 07 Cze 2006    Temat postu:

ja tez bede, a komentarz wstawie dzis wieczorem jeszcze.

PostWysłany: Śro 13:10, 14 Cze 2006    Temat postu:

po pierwsze nic sie tu nie dzieje po drugie gdzie ogladamy mecz POLSKA-NIEMCY?? ;d

Radek
Zawodowiec

Posty: 96

PostWysłany: Pią 17:14, 16 Cze 2006    Temat postu:

chlopaki dzis jest piatek i jak zawsze pytam sie kto bedzie a kogo nie bedzie na meczu!!!! Pisac